Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

4. Müşteri Hizmetleri Zirvesi’nde “Müşteri Deneyiminde Dijital Dönüşüm”


4. Müşteri Hizmetleri Zirvesi’nde “yeni müşteri” konuşuldu

Müşteri Hizmetleri Zirvesi

Müşteri Hizmetleri sektörünün gündemini, ihtiyaç ve mevcut faaliyetlerinin konuşulduğu, Nice Medya tarafından düzenlenen 4.Müşteri Hizmetleri Zirvesi’nde “Müşteri Deneyiminde Dijital Dönüşüm”teması işlendi.

Özel sektör ve kamu çalışanlarını bir araya getiren zirvede markalar sektör bazlı en iyi müşteri hizmetleri dijital dönüşüm örneklerini ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Zirvede başta Perakende, Enerji, Sigorta ve Bankacılık sektörleri olmak üzere Beyaz Eşya, E- Ticaret, Online Oyunlar, Belediyecilik ve İnovatif Platformlar sektörlerinde, müşteri hizmetlerinde dijital kanallara geçiş yapan birçok kurumun temsilcilerinin sunumlarıyla sektörün güncel trendlerini izleyenlere aktardı.

Zirvede dört farklı panelde, 22 oturumda 49 farklı konuşmacı müşteri hizmetleri sektörünü dijital dönüşüm ekseninde ele aldı. Zirvenin öne çıkan konu başlıkları “Dijitalleşen müşteri hizmetlerinde doğru servis mimarisi için yapılması gerekenler, Dijital dönüşüm için kullanılması gereken teknolojiler, dönüşümle gelen maliyet avantajları ve dijital dönüşümle beraber müşterileri daha iyi tanıyabilmenin yolları” oldu.
Referanslarımızdan Bazıları

ampd
perder-istanbul
boyner
efes-pilsen
mega
dimes