Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Kurucumuzdan


promo-image-4Değerli Ziyaretçimiz;

Öncelikle sitemizi ziyaret ederek, hizmetlerimizi incelemeye değer bulduğunuz için teşekkür ederiz. Siz kendi değerlendirmelerinizi yaparken, ben de Kargem‘in kurucusu olarak size kendi bakış açımızla ilgili bir kaç noktayı iletmek istiyorum.

Perakende sektörü son derece geniş sınırları olan bir sektör. Finanstan, lojistiğe, hizmet firmalarından, üretici firmalara ve nihayetinde sektörün müşteriye dokunduğu satış noktalarına uzanan büyük bir alan. Bu alanın içinde fayda yaratmaya çalışan biz hizmet firmalarının, içinde bulundukları sektörün gerçek ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek kendilerini yenilemeleri gerekiyor. Biz Kargem olarak böyle bir yenilenme döneminin içindeyiz.

Fark yaratacak bir metodolojiyi karar vericilerin dikkatine sunuyoruz. 1K2T olarak adlandırdığımız bu metot, net bir hedefe odaklanıyor. Karlılığı artırmak. Karlılığın her işletmenin ilk amacı olduğu gerçeğinden yola çıkarak, operasyon yöneticilerine odaklanıyor ve onlar aracılığıyla, çalışana ve müşteriye dokunuyoruz. Etkin ve uygulamalı bir öğrenim programını içeren, danışmanlık hizmetimizle değeri artan ve ayrıntılı bir ölçüm tekniğiyle sonuçlandırmayı hedeflediğimiz bu metodu, yıllardır birlikte yol aldığımız ve aramıza yeni katılan uzman bir kadro ile hayata geçireceğiz.

Sizlerle, bir sonraki ziyaretinizde hayata geçecek başarı öykülerini paylaşmayı umuyorum.

Saygılarımla

Hasan Aydoğan
Referanslarımızdan Bazıları

sunset
Volkswagen
filiz
perder-istanbul
iskur
kimberyl