Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ


Perakende Çözümler

Perakende Çözümler

Perakende Çözümler

Perakende işletmeler, yoğun iş tempolarında, artan rekabet daralan pazar karşısında  sorunlara stres altında baktıklarından çözüme yaklaşmaları uzayabiliyor. Ayrıca perakende sektörünün dinamikleri diğer sektörlere benzememektedir. Çözüme bilimden uzak sadece geçmiş yıllarda sağlanmış başarıların verdiği özgüvenin bugünün trendlerinde çözüm olamadığı gerçeğinden uzaklaşılıyor. Bu durum karşısında iş yapış modelleri tekrar tekrar gözden geçirilmeli hatta değiştirilmelidir. Bu ihtiyaçtan ötürü Kargem, Perakende Çözümler başlığı altında tamamen işbaşında işin yetkilileriyle birlikte çözüme odaklanarak hizmet vermektedir.

KARGEM olarak tecrübeli danışman kadrosuyla işletmelerin durum tespitlerini 1K2T metoduyla gerçek vakalarla raporlayıp iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. Konulan teşhis neticisinde takım liderlerine koçluk yapıp mentörlük desteğini sürekli süreçlerde sağlamaktadır.

ÇÖZÜM, sadece aksayan durumlarda değil iyi giden süreçlerde de daha iyisi için aranmalıdır. Dıştan STRESSİZ BİR BAKIŞ her zaman şirkete ivme kazandırır.

KARGEM olarak böyle bir hizmeti sizlere vermekten onur duyarız.

 
Referanslarımızdan Bazıları

filiz
perder-istanbul
dogus
ifa-market
sehzade
eczac-ba-holding