Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Performans Sistemleri Danışmanlığı


Performans Sistemleri Danışmanlığı

Performans Sistemleri Danışmanlığı

Performans Sistemleri Danışmanlığı

Performans değerlendirme, çalışma sonuçlarını iyileştirmek için performans verilerini toplama ve yayma işlemlerini kapsar. Bireylere ve çalışma gruplarına geri bildirimi (dönüt) sağlayan insan kaynakları yönetimi girişiminin temelidir.
Aynı zamanda çalışmayla ilgili başarıları, güçlü yönleri ve başarısızlıkları ortak bir değerlendirmeye tabi tutan sistematik bir süreçtir.

Çalışanlarınızı yüksek performansa yönlendirmek için öncelikle iyi bir performans yönetim sisteminiz olması gerekir. Modern performans sistemleri hem şirketin iş önceliklerine ve doğru belirlenmiş performans göstergelerine hizmet ederken hem de çalışanı bireysel olarak yüksek performans göstermeye teşvik etmektedir.

Yanlış bir sistem kurgusu bir takım sıkıntılara neden olmaktadır; * ölçme Aracından Kaynaklanan Hatalar * Aşırı Hoşgörülü ve Aşırı Katı Olmaktan Kaynaklanan Hatalar * Baskın Özellik (Halo Etkisi) v.b.
Tüm bu sıkıntıları bertaraf edecek işe yarayan ve fark yaratan performans sistemlerinin kurulmasında KARGEM danışmanları sizin yanınızda.
Referanslarımızdan Bazıları

metro-city
istanbul-avm
bursa-ecza-koop
medikim
reckitt
hakmar