Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Kurumsal Check-Up


Kurumsal Check-Up

Kurumsal Check-Up

Kurumsal Check-Up

İşletmeler ve insanlar birbirlerine pek çok açıdan benzerler. Her şirket doğar, büyür, gelişir, bazen sağlık sorunları yaşar, bazen yüksek performans gösterir. Kendisine iyi bakan, hangi fonksiyonun ne kadar çalıştığını, hangisinde problem olduğunu periyodik kontrollerle saptayan ve tedavi ettiren şirketler ise, benzer insanlar gibi uzun ömürlüdür. KARGEM‘in perakende işletmelerine özel geliştirdiği “Kurumsal Check-Up“, işletmenizin tüm fonksiyonlarını kontrol eden, ölçümleyen ve gereken noktalara yönelik çözüm/tedavi geliştiren eşsiz bir uygulamadır.

UNUTMA, ÖNLEMEK ÖDEMEKTEN UCUZDUR!

Check-up’tan hangi tür işletmeler yararlanabilir? Gıda perakendecileri, üretici ve tedarikçi firmalar.
Gıda işletmelerinde verimliliği etkileyen tüm faktörlerin denetlenmesini, müdahalelerin yapılarak eksiklerin giderilmesini ve verimlilik artışını hedefleyen Check-Up çözümü, KARGEM uzmanlarının şu konulardaki denetim faaliyetiyle başlar;

  • Sürecin Adımları
  • Denetleme
  • Mevcut durum tesbit
  • Yönetim takımlarına kısa geri bildirim
  • Denetim sunumlarının hazırlığı ve sunumu
  • Çözüm önerileri sunumu
  • Hareket planlarının oluşturulması ve yönetim takımlarıyla birlikte değerlendirilmesi
  • Onay ve aksiyon

KARGEM’in özellikle gıda işletmelerine uyguladığı Check-up çözümü, işletmenin tüm operasyonel faaliyetlerinin denetlenmesi, raporlanması ve olası problemlere karşı hazırlanan aksiyon planlarının oluşturulmasını kapsar.
Aksiyon aşamasına gelindiğinde de, KARGEM’in yılların deneyimi ile geliştirdiği eğitim/danışmanlık paketlerinden uygun olanlar firmaya sunularak, çözüm önerileri oluşturulur.

İşletme Check-Up size neler katar?

İşletmeler bu çözümle faaliyetlerinin objektif ve farklı bir bakış açısıyla değerlendirme, denetlenme olanağını yakalarlar. Küçük büyük her kurumun yaşayabileceği “işletme körlüğü” için yasal denetlemeler kadar ciddi ve titiz gerçekleşen Check-up sonunda planlanan aksiyonlar, olası hataların yerleşmeden düzeltilmesini ve yüzde yüz verimlilik artışını sağlar.
Referanslarımızdan Bazıları

medikim
sehzade
eczac-ba-holding
denmar
akgullermarket
anadolu-üniversitesi