Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Ahmet EKİZ


Ahmet EKİZ

İstanbul’da doğan EKİZ, Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Programlaması ve Öğretimi Bölümünden mezun oldu. Akademik hayatı süresince Performans Değerlendirme, Kariyer Yönetimi ve Eğitim & Geliştirme gibi sistemlerin, şirket politika ve stratejileri doğrultusunda şekillendirilmesi ve kuruma özgü hale getirilmesi konularında çalışmalarda bulundu.

YÖN Eğitim & Danışmanlık; ENDİ Mağazacılık A.Ş. NATO / KFOR Kosova Türk Barış Gücü; FORD OTOSAN Otomotiv Sanayi A.Ş.; BOYNER Büyük Mağazacılık A.Ş. UZEL HOLDİNG gibi kurumlarda çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı.

Satışların Artırılması ve Hizmet Sunmada Becerilerinde, Ekip Bilinci ve Aidiyet Duygusu Oluşturulmasında, Yönetimsel Becerilerin ve Liderlik Özelliklerinin Geliştirilmesinde, İletişim Kültürü Oluşturmada, Çatışma ve Kriz Yönetimi gibi konularda uzmanlaştı.

ECC “Elite Category Consultants” olarak konumlandırılan EKİZ, son beş senede 200 e yakın ulusal ve uluslararası firmaya kurumsal danışmanlık ve eğitmenlik desteği verdi. Bu süreçte 75000 den fazla katılımcının bizzat eğitimlerinde rol aldı.

Kurumların yönetim uygulamalarında ve profesyonelliğe sıra dışı bakış açıları getirdi.

EKİZ, yönetsel felsefesini “çalışan, müşteri ve firma yönetiminin mutluluğu üzerine kurmuş; temel çıkış noktasını ise “sıradan davranışlarla, sıra dışı başarılar elde edilemez” şeklinde özetlemektedir.
Referanslarımızdan Bazıları

tamek
sehzade
boyner
fersan
coskun
kocaeli-üni