Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Anadolu Eğitim Turu 2009 PROJESİ


Anadolu Eğitim Turu 2009 PROJESİ

Rekabetin küresel boyutta yaşandığı perakende sektörü, ülkemizde ve dünyada gelişimini hızla sürdürmektedir.

Yerel organize perakendecilerin, sektörel, ekonomik, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, hizmet ve ürün kalitesini sürekli artırarak küresel boyutta yaşanan rekabette fark yaratmalarını sağlamak amacıyla kurulan Perder, alışveriş kültürünün çağdaş standartlara oturması için hizmetlerine devam etmektedir.

Ülkemiz perakende sektöründe faaliyet gösteren tüm perakendecilerini organize yapı içinde, kayıtlı, kurallı ve sistematik gelişmelerini tamamlamış markalar arasında üyelerini görmeyi vizyon edinen Türkiye Perakendeciler Federasyonu, sektörde rekabet adaletinin sağlanacağı yasal düzenlemelerde etkinlik gösterip, bilgi ve tecrübe paylaşımının oluşturacağı sinerjiyle üyelerinin sürekli gelişimini sağlamayı da misyon edinmiştir.

Gelişim için değişimin şart olduğu organize perakendecilikte aile şirketlerinin üst düzey yöneticilerine yönelik “Yönetim Becerileri Eğitimleri” ve “İş Geliştirme Becerileri Eğitimlerini” federasyona bağlı tüm üyelerine  yönelik ANADOLU EĞİTİM TURU 2009 projesini gerçekleştirmiştir.

Proje kapsamında düzenlenecek eğitimlerden Türkiye perakende sektörüne hizmet veren ve TÜRKİYE PERAKENDECİLER FEDERASYONU’na bağlı toplam 1519 şube ve 33.318 çalışana sahip 200 ÜYE FİRMA yararlanmıştır.

TÜRKİYE PERAKENDECİLER FEDERASYONU projeyi, “Perakendecilik ve Mağazacılık” eğitim merkezi olan KARGEM (PERAKENDE AKADEMİSİ) ile ortak yürütmüştür.

 
Referanslarımızdan Bazıları

adilisik
hakmar
metro-city
ekoroma-market
dimes
nurdag