Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Sen İşine Bak


“SEN İŞİNE BAK” PROJESİ”

Kargem  istihdam Garantili Eğitim Programı Başlıyor.

Tam Donanımlı 250 Perakendeci

İş Garantili Eğitim Programı

KARGEM eğitim danışmanlık olarak 14 yıllık birikimle sektör olarak temel sıkıntımız olan “nitelikli personele” ulaşma çabamıza destek verecek Sen İşine Bak projesini hayata geçiriyoruz.

Sen İşine Bak projesi kapsamında başvuran adaylardan 250 kişi uygun alanlarda eğitim alarak hizmet sunduğumuz firmalarda işe başlama olanağına sahip olacaktır.

Programa başvuran adaylar; önce bir ön mülakata alınacaktır.

Bu mülakatı başarıyla geçen adaylar, KARGEM tarafından sunulan koçluk hizmetinden yararlanacaklar ve perakende alanındaki kariyerlerine devam etme kararı aldıklarında eğitim programına katılmaya hak kazanacaklar.

Adayların deneyimli veya deneyimsiz olmaları bu 250 kişiden biri olmalarına engel değildir. Önemli olan perakende alanının aradığı ihtiyaçlara uygun olup olmadıklarıdır.

Sertifikalarını başarıyla alan adaylarımızın istihdamı gerçekleşecek ve perakende sektörünün en önemli sorunlarından kalifiye elemana ulaşmak konusunda çok önemli bir adım atılmış olacaktır.

Program Kapsamında İstihdam Desteği Verilecek Sertifika Programları;

Eğitim Yeri :

Sertifika      : Kargem Sertifikası verilecektir.

Adayların başvuru formlarını doldurup cv’lerini kargem@kargem.com.tr mail adresine göndermeleri süreci hızlandıracaktır.

Kayıt işlemlerini yapan aday, uzmanlarımız tarafından kısa sürede aranarak süreçle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşılacaktır.
Referanslarımızdan Bazıları

yeditepe
perder-ankara
collezione
characterix
tadında-anadolu
ampd