Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı


Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı

Türkiye’nin ilk ve tek market ekipman ve teknolojileri sektörel iletişim kanalının yayıncısı olan Ortakalan Sektörel Yayıncılık tarafından 2009 yılından bu yana ‘’Teknik Kadro Buluşuyor’’ sloganıyla gerçekleştirilen Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı, bu sene 10 Mayıs 2016 Salı günü WOW Convention Center’da ulusal ölçekte hayata geçirilecek.

Perakendenin en önemli yapıtaşı olan ekipman ve teknoloji konusunda gelişen uygulamaların ele alındığı konferans, perakendeci ile ekipman üreticilerinin sürekli ve düzenli bir işbirliği içinde olmasını amaçlıyor.

Konferansın fuar alanında ise bilgi işlem ve teknik satın alma yöneticilerinin aynı anda pek çok farklı alandaki yeni teknolojiyi yakından inceleyebildiği, bilgi aldığı ve zamanlarını son derece verimli kullandıkları bir ortam yaratılıyor.

Perakendeciler, Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’nda:

Alp Etiket, Altron, Arsis, Bir Yağmur Dizayn, Çağlayan Soğutma, Çamlıca Barkod, Datacore, EAE Elektrik, Fark Bilgi İşlem, Kalem Yazılım, La Fortezza, Madosan, Martek, Monte Enerji, POS A.Ş., Pusula Dizayn, Teknik Kart ve Wincor Nixdorf’un sektöre sundukları yeni çözümleri yakından inceleme fırsatı bulacak.
Referanslarımızdan Bazıları

dogus
pakbak
hunca
ykm
metropol
nurdag