Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Neslihan MURADOĞLU


Neslihan MURADOĞLU

1995 yılından beri ortağı olduğu reklam ajansında çeşitli ölçeklerde yüzlerce markaya iletişim hizmetleri alanında danışmanlık yapan Neslihan Muradoğlu, 2013 yılından beri bu çalışmaları bireysel olarak sürdürmektedir.
Metin yazarlığı ve hikaye anlatıcılığı alanının ilk bağımsız içerik platformu www.yazanolsa.com‘un kurucusu ve yöneticisidir. Çok sayıda metin yazarını bünyesinde barındıran yazanolsa.com, her ölçekte kuruma ve bireylere yönelik özgün içerikler üretmek konusunda hizmet vermektedir. Ekonometri eğitimi almış olan Neslihan, üst düzey yöneticilere yönelik CEO’s, insan kaynakları yönetimi alanına yönelik İNSAN ve perakende alanına yönelik Retail News dergilerinin de genel yayın yönetmeni olarak deneyim sahibidir.
Neslihan, kurum içi iletişim, işveren markası ve KSS, kurumsal gönüllülük çalışmalarında, hikayenin oluşturulması ve farklı iletişim kanalları aracılığıyla iç ve dış paydaşlara yaratıcı fikir ve uygulamalarla aktarılması konusunda çalışmaktadır.

Neslihan, “İş yaşamında, basit, sahici ve insana dokunan çözümler” başlığı altında çok sayıda üniversitede genç insanlara yönelik workshop ve seminerler gerçekleştirmeyi sürdürüyor ve şu anda Üsküdar Üniversite İletişim Bölümü’nde konuk öğretim görevlisi olarak çalışıyor.
Referanslarımızdan Bazıları

algida
nurdag
ekoroma-market
pastel
efes-pilsen
fersan