Kargem Perakende, Mağazacılık Eğitim Danışmanlık

Perakendeye Özel Sertifika Programları


KARGEM ve Yeditepe Üniversitesi İşbirliğiyle

Perakendeye Özel Sertifika Programları

KARGEM ve Yeditepe Üniversitesi iş birliğiyle, perakende sektörüne özel, teoriyi pratik bilgiyle hayatla birleştiren, vaka çalışmalarıyla öğrenim kalitesini artıran ve iş dünyası profesyonellerinin katılımıyla sertifika programları başlıyor.

KARGEM ve Yeditepe Üniversitesi, perakende dünyasının kalifiye eleman ihtiyacına yönelik sertifika programlamları ile ilgili iş birliği çalışmalarını tamamladı. Yeditepe Üniversitesi çatısı altında açılacak olan sertifika programlarının en önemli farklılığı KARGEM’in sektör deneyimi ve profesyonel katkıları ile, sektör ihtiyaçlarından yola çıkılarak hazırlanmış, sadece teorik bilgileri değil vaka çalışmalarını ve pratik bilgiyi de kapsayan zengin bir içeriğe sahip oluşu.

Perakendecilik Sertifika programları bu konuda kariyer yapmak isteyenlere ve perakende sektörü profesyonellerine, farklı programlar dahilinde geniş bilgilenme ve sertifikasyon olanağı yaratıyor. Yeditepe Üniversite’si çatısı altında başlayacak programlar şunlar:

Perakendeye Özel Sertifika Programları

KARGEM Kurucu Başkanı Hasan Aydoğan sertifika programları ilgili şu bilgileri paylaştı; “KARGEM olarak çalışmalarımızı akademik bir boyuta taşımaktan gurur duyuyoruz. Yeditepe Üniversitesi’nin yenilikçi ve dinamik yapısı altında uçtan uca bir ihtiyaç analizi yaptık ve perakende sektörü için en önemli olan alanlarda yoğun bir içeriğe sahip programlar oluşturduk. Bu programların sektörün ihtiyaçlarını karşılayacağına inanıyoruz.”
Referanslarımızdan Bazıları

sariyer-market
bp
ücler
unilever
coskun
kenton